Atölye ve Seminer TakvimiYetişkinlere ve ailelere yönelik psikolojik esneklik, sağlıklı yaşam becerilerinin desteklenmesi, korku, kaygı ile ilgili sorunlar, stresle başa çıkabilme, kişiler arası çatışmaların yapıcı çözüm yolları, kişisel gelişim, özgüven eksikliği, sosyalleşme sorunları, zaman yönetimi ile ilgili online atölye ve psiko-eğitim seminerleri için başvurabilirsiniz.

Bununla birlikte STK, dernekler ve öğrenci kulüplerine ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda online atölye ve seminer hizmetleri vermekteyiz.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Öğretmenler İçin Psikolojik Dayanıklılık Atölyesi-2

26 Kasım 2020 @ 21:00 - 22:30 UTC+3

Yeni bağlar kurmanın, destekleyici deneyimin iyileştirici gücüne inanıyorum. Atölyenin teması psikolojik dayanıklılık kavramı ve stres tepkilerimiz. Örnekler üzerinden temel bilgi paylaşımları ve katılımcıların son zamanlardaki deneyimlerinin de paylaşıldığı bir çalışma olacak. Atölye etkileşimli şekilde ilerleyeceği için sizlerin görüntülü ve sesli katılımınızı rica ediyoruz. Çalışmada ayrıca, stresin üzerimizdeki etkileri ile ilgili bir farkındalık çalışmasını hep birlikte deneyimleyeceğiz.

Detaylar

Tarih:
26 Kasım 2020
Saat:
21:00 - 22:30 UTC+3