Atölye ve Seminer TakvimiYetişkinlere ve ailelere yönelik psikolojik esneklik, sağlıklı yaşam becerilerinin desteklenmesi, korku, kaygı ile ilgili sorunlar, stresle başa çıkabilme, kişiler arası çatışmaların yapıcı çözüm yolları, kişisel gelişim, özgüven eksikliği, sosyalleşme sorunları, zaman yönetimi ile ilgili online atölye ve psiko-eğitim seminerleri için başvurabilirsiniz.

Bununla birlikte STK, dernekler ve öğrenci kulüplerine ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda online atölye ve seminer hizmetleri vermekteyiz.

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Psikodramatik Keşif Atölyesi “Kedi Gibi Düşünmek ve Davranmak”

29 Mart 2021 @ 20:00 22:00 UTC+3

 

Psikodramatik Keşif Atölyesi “Kedi Gibi Düşünmek ve Davranmak”

29 Mart Pazartesi, 20.00-22.00/ Online

Bu atölye kendine ve yaşamındaki mevcut güçlüklere farklı bir gözle bakmak isteyen herkese açıktır. Bu farklı bakış açısını deneyimlemenin etkili, güçlü ve eğlenceli yollarından biri olan psikodramatik ısınma ve eylem metodları kullanılacaktır. “Kedi Gibi Düşünmek ve Davranmak” kitabından ilham alarak oluşturduğum bu atölyede katılımcıların deneyimsel, etkileşimli ve paylaşım odaklı bu grup çalışmasını deneyimlemesini hedefliyorum. Katılan herkesle birlikte bu “yaratıcı, spontan ve eyleme dönük” keşif yolculuğunda farkındalığımızın artmasını diliyorum. 

Başvuru için:

https://forms.gle/uESEpRYonFam2gJq9

Detaylar

Tarih:
29 Mart 2021
Saat:
20:00 – 22:00 UTC+3