Atölye ve Seminer TakvimiYetişkinlere ve ailelere yönelik psikolojik esneklik, sağlıklı yaşam becerilerinin desteklenmesi, korku, kaygı ile ilgili sorunlar, stresle başa çıkabilme, kişiler arası çatışmaların yapıcı çözüm yolları, kişisel gelişim, özgüven eksikliği, sosyalleşme sorunları, zaman yönetimi ile ilgili online atölye ve psiko-eğitim seminerleri için başvurabilirsiniz.

Bununla birlikte STK, dernekler ve öğrenci kulüplerine ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda online atölye ve seminer hizmetleri vermekteyiz.

En son Etkinlikler

Çevrimiçi Destek Grubu

Merhaba Çevrimiçi Destek Grubu Başlıyor!​16 Kasım Salı günü 11.00-12.00 saatlerinde deneyimlerimizi ve umudu paylaşmak üzere buluşuyoruz.​İçinden geçmekte olduğumuz pandemi döneminde kendimizi ifade ederek, birbirimizi görerek, dinleyerek psikolojik iyi oluşumuza katkı […]

Çevrimiçi Destek Grubu

Merhaba🌸 Çevrimiçi Destek Grubu Başlıyor!​🔖 9 Kasım Salı günü 11.00-12.00 saatlerinde deneyimlerimizi ve umudu paylaşmak üzere buluşuyoruz.​İçinden geçmekte olduğumuz pandemi döneminde kendimizi ifade ederek, birbirimizi görerek, dinleyerek psikolojik iyi oluşumuza […]

Pandemide Ebeveyn Olmak

Merhaba🌸Ebeveynlere yönelik soru-cevap ve sohbet etkinliğine davetlisiniz. Bu ücretsiz etkinliğe katılmak için formu doldurmanız yeterli. Çayınızı, kahvenizi alın gelin.☕ Tarih: 12 Ağustos PerşembeSaat: 20.00-21.00Zoom uygulaması üzerinden online gerçekleşecek.