Danışmanlık

Bireysel Danışmanlık

Yetişkinlere yönelik bireysel olarak, sağlıklı yaşam becerilerinin desteklenmesi, psikolojik esneklik, stresle başa çıkabilme, korku, kaygı ile ilgili sorunlar, ilişkisel sorunlar ve kişiler arası çatışmaların yapıcı çözüm yolları, kişisel gelişim, kendini tanıma ve potansiyelini fark etme, özgüven eksikliği ve sosyalleşme sorunları, zaman yönetimi ile ilgili konularda ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda başvurabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme ve başvuru için tıklayın. →

Ebeveyn Danışmanlığı

Aile içi iletişim ve çatışmaların yapıcı çözüm yolları, ebeveynlik becerileri, çocuklarda görülen içe kapanıklık, korku, kaygı, özgüven problemleri, öfke ve uyum sorunları, dikkat ile ilgili problemler, öğrenme güçlükleri, okul ve ders başarısı, bağlanma ile ilgili sorunlar ve gelişimsel takip ile ilgili konularda başvurabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme ve başvuru için tıklayın. →

Yaşantı Destek Grupları

Yaşantı destek grubu kendini geliştirmek, spontanlığını, yaratıcı potansiyelini kullanmak, mevcut sorunlarına farklı bir açıdan bakıp güçlü ve gelişebilecek yanlarını keşfetmek isteyen herkesin katılımına açıktır. Aynı zamanda geleceğe dair beklenti, kaygı ve zorlukları anlama, sosyal becerilerimizi geliştirme ve başa çıkma tekniklerini deneyimleme olanağı sağlar. Eylem yöntemleri ve farkındalık temelli egzersizlerle alınarak “şimdi ve burada” ilkesiyle çalışılır. Bu etkili, güçlü ve eğlenceli tekniklerle grup ve birey odaklı çalışmalar yapılır.

Gruplara katılım için ücretsiz bir ön görüşme randevusu talep etmeniz yeterlidir.

Bilgi almak ve başvuru için tıklayın. →

Atölye ve Seminerler

Yetişkinlere ve ailelere yönelik psikolojik esneklik, sağlıklı yaşam becerilerinin desteklenmesi, korku, kaygı ile ilgili sorunlar, stresle başa çıkabilme, kişiler arası çatışmaların yapıcı çözüm yolları, kişisel gelişim, özgüven eksikliği, sosyalleşme sorunları, zaman yönetimi ile ilgili online atölye ve psiko-eğitim seminerleri için başvurabilirsiniz.

Bununla birlikte STK, dernekler ve öğrenci kulüplerine ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda online atölye ve seminer hizmetleri vermekteyiz.

Atölye ve seminer takvimi için tıklayın. →