Etkinlik Takvimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Online Atölye “İyi Oluş Hazinen”

21 Aralık 2023 @ 21:00 23:00 UTC+3

Hayatın koşturmacası içinde kendimize nasıl daha iyi bakabiliriz? Kişisel iyi oluş hazineni keşfetmeye hazır mısınız? Bu 2 saatlik online atölye, kendine saygı, öz bakım ve iyilik halini sürdürme üzerine keyifli bir yolculuğa davet ediyor! 

online atölye

Tarih: 21 Aralık 2023, Perşembe

Saat: 21.00-23.00 (GMT+3)

Süre: 2 Saat

Yer: Online – Zoom meetings

Ücret: 500 TL

“Stresli ruhların, kendini besleyen ritüellerin güven verici ritmine ihtiyacı var.” —Sarah Ban Breathnach

Atölye içeriği:

Katılımcılar psikodramatik ısınma/eylem yöntemleri ve Tele’drama metodolojisiyle grup dinamiği içinde kendilerine iyi gelen şeyleri keşfetme fırsatı bulacaklar. Deneyimsel/etkileşimli grup çalışması, yaratıcı öz bakım pratiklerini ve farkındalık kazandıran egzersizlerle dolu bir deneyim sunuyoruz.  

Atölye zoom platformunda gerçekleştirilecektir. Bu nedenle katılımcılardan kameraları açık ve güvenli, sessiz bir ortamda bulunmaları beklenmektedir.

Gizlilik, güvenlik, güven ve saygı ilkelerini ön planda tutuyoruz. Çalışma katılımcılara özeldir. Görüntü-ses kaydı alınmayacaktır. 

Neler Keşfedeceğiz?
  • Kendi iyi oluşumuza derinlemesine bir bakış.
  • Kendine iyi gelen aktiviteleri bulma.
  • Yaratıcı öz bakım pratiğini deneyimleme. 
Kimler katılabilir?

Bu atölye herkes içindir! Önceden bir hazırlık yapmanıza gerek yok, sadece yanınızda kağıt-kalem bulundurmanız yeterli. Şimdi kayıt ol, kendin iyilik hazineni keşfet ve olumlu bir dönüşüme adım at!

Kayıt ve Ödeme: Alttaki kayıt formunu dolduranlara ödeme bilgileri mail ile gönderilecektir. Kayıt işleminin tamamlanması için ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme işlemi tamamlanınca kaydınız kesinleşecektir. Etkinlikten bir gün önce online atölyenin zoom linkini size göndereceğiz.

Uzm. Psikolog Pembegül İlter

International Certified Tele’Drama Practitioner Level 3 (CTP-3)

📨[email protected]