Etkinlik Takvimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Kedi Gibi Düşünme Atölyesi

20 Kasım 2023 @ 21:00 23:00 UTC+3

Kedi Gibi Düşünme Atölyesi

Tarih: 20 Kasım 2023, Pazartesi

Saat: 21.00-23.00 (GMT+3)

Süre: 2 Saat

Yer: Online – Zoom meetings

Ücret: 500 TL

“Kediler bizi ezelden beri büyüler. Onları gözlemler ve anlamaya çalışırsak o güçlerinde, tavırlarında, küçük deliliklerinde mutlu olmaya dair büyülü şeyler görürüz.” 

-S.Garnier’in kitabından alıntı.

Atölye katılımcılara psikodramatik ısınma/eylem yöntemleri ve Tele’drama metodolojisi kullanarak iç dünyalarındaki güçlü yanları keşfetme fırsatı sunar. Katılımcıların deneyimsel ve etkileşimli bir grup çalışması ile yaratıcı/yapıcı çözüm yolları hakkında farkındalık kazanmasını hedeflemektedir. 

Online Format: Atölye zoom platformunda gerçekleştirilecektir. Bu nedenle katılımcılardan kameraları açık ve güvenli, sessiz bir ortamda bulunmaları beklenmektedir.

Katılımcılar ve Deneyim: Atölyeye herkes katılabilir ve daha önceden psikodrama deneyimi gerekli değildir. Katılımcılar, çeşitli psikodrama tekniklerini deneyimleme ve aktif olarak keşif egzersizlerine katılma fırsatı bulacaklardır.

Gizlilik ve Güvenlik: Atölye, gizlilik, güvenlik, güven ve saygı ortamını ön planda tutar. Çalışma katılımcılara özeldir. Görüntü kaydı alınmayacaktır. 

Kayıt ve Ödeme: Kayıt işleminin tamamlanması için ödeme yapılması gerekmektedir. Aşağıdaki kayıt formunu dolduranlara ödeme bilgileri gönderilecektir. (Havale, EFT). Dilerseniz Kredi/Banka Kartıyla Kayıt Ol kısmına tıklayarak yerinizi ayırabilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlanınca kaydınız kesinleşecektir.

* Kısmi indirimden faydalanmak isterseniz, formu doldurduktan sonra bizimle [email protected] iletişime geçin.

Uzm. Psikolog Pembegül İlter

International Certified Tele’Drama Practitioner Level 3 (CTP-3)

TL500