Etkinlik Takvimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Aşk ve Sevgi, İçsel Keşif Atölyesi

Şubat 28 @ 20:00 22:00 UTC+3

Sevgililer Gününü kutladığımız Şubat ayında aşkın ve sevginin hayatımızdaki yerini keşfedeceğimiz 2 saatlik bir workshopa davetlisiniz. 

Tarih: 28 Şubat 2024, Çarşamba

Saat:  20:00 – 22.00 Türkiye Saati

           09:00 AM – 11.00 PM Pasific Time (US & Canada)

           11:00 AM –  1.00 PM Central Time, (US & Canada)       

           18:00 – 20.00 Central European Time

Süre: 120 dakika

Yer: Zoom-Online

Dil: Türkçe

Ücret: 600TL (24 Şubat’a kadar erken kayıt indirimi ile 500TL)

Ayrıca yurt dışında yaşayan Türkler için de (*Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Avustralya vb.): 35$ (24 Şubat’a kadar erken kayıt indirimi ile 25$)

*Dünya Bankası’nın belirlediği A, B, C, D Ülke Bantlarına göre ücretler.

Bu atölye aşkın ve sevginin hayatındaki yerini keşfetmek isteyen, bununla ilgili anlayışını derinleştirmek ve daha uyumlu ilişkiler geliştirmek isteyen herkese açıktır. Aşk ile ilişkimize doğru bir yolculuk. Katılımcılar psikodramatik ısınma/eylem yöntemleri ve Tele’drama metodolojisiyle grup dinamiği içinde kendilerine dair keşifler yapma fırsatı bulacaklar. 

Kimler katılabilir: Bu atölye aşkın ve sevginin hayatındaki yerini keşfetmek isteyen herkes içindir! Önceden bir hazırlık yapmanıza gerek yok, sadece yanınızda kağıt-kalem bulundurmanız yeterli. 

Ayrıca 2024 Nisan ayında başlaması planlanan Tele’drama Türkçe Sertifikasyon Programı’nın tanıtımı kapsamında psikodrama, sosyodrama gibi eylem yöntemlerinin zoom platformunda etkin kullanımını deneyimlemek isteyen profesyonellere (kendi uzmanlık alanlarında terapi, kişisel gelişim, koçluk veya eğitim amaçlı kullanmak isteyen) açıktır.

Atölye zoom platformunda gerçekleştirilecektir. Bu nedenle katılımcılardan kameraları açık ve güvenli, sessiz bir ortamda bulunmaları beklenmektedir.

Gizlilik, güvenlik, güven ve saygı ilkelerini ön planda tutuyoruz. Çalışma katılımcılara özeldir. Görüntü-ses kaydı alınmayacaktır. 

Kayıt ve Ödeme: Alttaki kayıt formunu dolduranlara ödeme bilgileri gönderilecektir. (Havale, EFT).  Kayıt işleminin tamamlanması için ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme işlemi tamamlanınca kaydınız kesinleşecektir.

Sorularınız varsa bizimle [email protected] mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Gülşen Büyükşahin

Organizatör sitesini görüntüle