Etkinlik Takvimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Online Atölye “Zaman Yönetimi Farkındalığı”

Mart 4 @ 21:00 23:00 UTC+3

Zaman, en değerli varlıklarımızdan biridir ancak zamanı etkili bir şekilde yönetmek her zaman kolay olmayabilir. Sizleri, “Zaman Yönetimi Farkındalığı” adlı interaktif bir atölyeye davet ediyoruz.

Tarih: 4 Mart 2024, Pazartesi 

Saat: 21.00-23.00 (Türkiye)

Süre: 2 Saat

Yer: Online – Zoom meetings

Ücret: 500 TL

Ayrıca yurt dışında yaşayan Türkler için:(*Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Avustralya vb.): 30$

*Dünya Bankası’nın belirlediği A, B, C, D Ülke Bantlarına göre ücretler.

Sadece zamanımızın sınırlı olduğunun farkına vardığımızda, enerjimizi gerçekten yaşamaya yönlendirebiliriz.Ludovico Einaudi

Atölye içeriği:

Psikodramatik ısınma/eylem yöntemleri ve Tele’drama metodolojisiyle grup dinamiği içinde zaman yönetimi becerilerinizi geliştirmenize ve zamanınızı daha etkin bir şekilde kullanabilmeniz için farkındalık sağlamaya odaklanacağız.

Zaman hırsızlarıyla başa çıkmayı, zamanınızı nasıl planlayacağınızı ve önceliklerinizi nasıl belirleyeceğinizi keşfedeceksiniz.

  

Atölye zoom platformunda gerçekleştirilecektir. Bu nedenle katılımcılardan kameraları açık ve güvenli, sessiz bir ortamda bulunmaları beklenmektedir.

Gizlilik, güvenlik, güven ve saygı ilkelerini ön planda tutuyoruz. Çalışma katılımcılara özeldir. Görüntü-ses kaydı alınmayacaktır. 

Neler Keşfedeceğiz?
  • Zaman yönetimi nedir ve neden önemlidir?.
  • Zaman yönetimi becerilerinin günlük yaşamlarına etkileri neler?
  • Zamanı çalan yaygın faktörleri ve zaman yönetimi engelleri
  • Zaman yönetimi ile ilgili basit egzersizler ve rol play çalışmaları yaparak, bu stratejileri pratikte deneyimleyecekler.
Kimler katılabilir?

Bu atölye herkes içindir! Önceden bir hazırlık yapmanıza gerek yok, sadece yanınızda kağıt-kalem bulundurmanız yeterli. Şimdi kayıt ol!

Unutmayın, zamanınızı etkili bir şekilde yönetmek mümkün ve bu atölye bunu yapmanıza yardımcı olacak.

Kayıt ve Ödeme: Alttaki kayıt formunu dolduranlara ödeme bilgileri mail ile gönderilecektir. Kayıt işleminin tamamlanması için ödeme yapılması gerekmektedir. Ödeme işlemi tamamlanınca kaydınız kesinleşecektir. Etkinlikten bir gün önce online atölyenin zoom linkini size göndereceğiz.